• Pozycjonowanie tylko z nami

    Pozycjonowanie Tylko z nami

Pozycjonowanie stron internetowych jest w zasadzie najtańszą formą reklamy. Dobrze przeprowadzone i efektywnie zaplanowane gwarantuje rezultaty już po kilku tygodniach. Nie da się jednoznacznie podać kosztów pozycjonowania, które obowiązywałyby każdą witrynę. Aby móc zaproponować najlepszą ofertę, która jest korzystna dla Klienta oraz rzeczywiście przekłada się na realne korzyści usługa ta jest wyceniana indywidualnie.

 

Od czego zależą koszty pozycjonowania

 

Koszty pozycjonowania zależą przede wszystkim od konkurencyjności danej frazy kluczowej. Zanim zdecydujesz się na usługę wykonamy dla Ciebie gruntowną analizę najbardziej efektywnych i popularnych słów kluczowych, które przyczynią się do zwiększenia ruchu na Twojej stronie oraz także zwiększenia zysków. Nie każda fraza kluczowa związana z Twoją branżą będzie efektywna i przyniesie Ci korzyści. Dlatego taka analiza pozwala nam na wyodrębnienie właściwych słów, sprawdzenie ich konkurencyjności i oszacowanie kosztów działań jakie należy przeprowadzić, aby uzyskać odpowiednio wysoką lokatę w wynikach wyszukiwania. W zależności od konkurencyjności wybranych fraz będzie trzeba podjąć mniej lub bardziej zintensyfikowane działania. Im bardziej konkurencyjna fraza, tym więcej pracy z naszej strony wymaga jej wypozycjonowanie. W związku z tym koszt jest także większy. Nie mniej jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że taka stosunkowo „droga” fraza może przynieść Ci zwielokrotniony zysk.

 

Uważaj na zbyt niskie ceny!

 

Na rynku istnieją firmy, które oferują usługę pozycjonowania w bardzo atrakcyjnych cenach. Często jednak jest tak, że cena ta jest zaniżana celowo. Po 2-3 miesiącach współpracy okazuje się, że budżet jest zbyt mały, żeby móc mówić o zadowalających efektach. Wtedy albo trzeba go zwiększyć, albo zrezygnować z usług tej firmy.  Niska cena to bardzo często wykorzystywana praktyka pozyskiwania Klienta. Należy również uważać na młodych i niedoświadczonych pozycjonerów, którzy korzystają z nieetycznych praktyk. Mogą one bowiem przynieść Twojej stronie więcej złego niż dobrego. W przypadku korzystania z nielegalnych praktyk Google stosuje karę dla domeny jaką jest wykluczenie jej z wyników wyszukiwania. Jeśli prowadzisz biznes internetowy możesz sobie wyobrazić jak wielkie straty się z tym wiążą.

 

Oczywiście zdarzają się także firmy, które celowo zawyżają ceny proponując Klientom pozycjonowanie na zupełnie nierentowne frazy. W tym przypadku po kilku miesiącach ponoszenia wydatków związanych z prowadzonymi działaniami okazuje się, że pomimo wysokiej pozycji zyski wcale nie rosną.

 

My gwarantujemy Ci uczciwą i zrównoważoną politykę cenową. Zanim zaproponujemy Ci kosztorys dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę oraz jej konkurencję. Dobierzemy odpowiednie techniki, które będą bezpieczne dla Twojej witryny. Dopiero wówczas zaproponujemy Ci budżet.