• Pozycjonowanie tylko z nami

    Pozycjonowanie Tylko z nami

Pragniemy, aby nasza współpraca z Tobą od początku do końca była przemyślana i zaplanowana. Nigdy nie działamy w sposób niezorganizowany i spontaniczny ponieważ mamy świadomość odpowiedzialności jaka spoczywa w naszych rękach. Jedocześnie musisz wiedzieć, że nasi Klienci są stale informowani o rezultatach prowadzonych działań, a wszystkie ważne decyzje podejmujemy po konsultacji z nimi.

 

Etapy naszej pracy

 

Ø  Etap pierwszy – Twoje zgłoszenie

Wszystko co musisz zrobić, abyśmy mogli rozpocząć współpracę to skontaktować się  z nami. Możesz to zrobić na kilka sposobów: wykorzystując formularz kontaktowy, dzwoniąc na numer podany w sekcji „kontakt” lub też wysyłając do nas zgłoszenie za pośrednictwem poczty e-mail. Następnie w trakcie rozmowy zapytamy Cię o Twoje oczekiwania względem nas oraz postaramy się nakreślić Ci zasady współpracy.

 

Ø  Etap drugi – Analiza zgłoszenia oraz przedstawienie oferty

Na tym etapie analizujemy wszystkie informacje uzyskane od Ciebie, a także zbieramy dodatkowe dane przy pomocy Internetu dotyczące Twojej branży oraz konkurencji, tak aby móc przedstawić Ci ofertę uwzględniającą Twoje potrzeby i preferencje.Ø  Etap trzeci – Akceptacja warunków współpracy

Wszystkie podejmowane przez nas działania wymagają Twojej akceptacji. Zanim zatem przystąpimy do efektywnego zwiększania ruchu na Twojej stronie internetowej musisz zaakceptować warunki współpracy.

 

Ø  Etap czwarty – działania i pierwsze efekty

Po zaakceptowaniu naszej oferty przystępujemy do aktywnej promocji Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Już po kilku tygodniach (w zależności od konkurencyjności frazy) możesz obserwować pierwsze rezultaty. Zapewniamy Cię, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoja strona internetowa przynosiła Ci satysfakcjonujący dochód. Wszelkie działa prowadzimy zawsze w sposób regularny ponieważ to zapewnia nam długotrwałe efekty. Cały czas informujemy Cię także o wynikach i przedstawiamy raporty, które dokumentują naszą skuteczność.

 

Jak widzisz nasza współpraca będzie przebiegała w ściśle zaplanowany sposób. Żadnych niespodzianek, rosnących cen oraz tajnych aneksów! Wszystko jasne  i klarowne. Już dziś skontaktuj się z nami i poproś o wycenę dla Twojego serwisu.