• Pozycjonowanie tylko z nami

    Pozycjonowanie Tylko z nami

Linki sponsorowane są skutecznym sposobem na szybkie zaistnienie w sieci Internet. Jeśli Twoja strona nie jest jeszcze dobrze wypozycjonowana lub też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Internetem albo chciałbyś poinformować Klientów o ważnej promocji to kampania linków sponsorowanych jest idealnym narzędziem reklamy Twojej witryny w sieci. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie pozycjonowania organicznego. Dzięki temu możliwe jest wzmocnienie efektu prowadzonych działań w tym zakresie. Kampania linków sponsorowanych jest także przydatna przy ustalaniu najbardziej korzystnych z punktu widzenia danego Klienta słów kluczowych.

 

Czym właściwie są linki sponsorowane

 

Linki sponsorowane (inaczej Google Adwords) to nic innego jak płatne reklamy pojawiające się w wynikach wyszukiwania w prawej części strony oraz nad właściwymi wynikami. Co ważne samo wyświetlenie boksu reklamowego nie kosztuje Cię ani złotówki. Płacisz dopiero za każde kliknięcie. Dlatego też należy zadbać o efektywne zaplanowanie oraz prowadzenie kampanii linków sponsorowanych. W przeciwnym razie zamiast spodziewanych rezultatów w postaci zwiększonych zysków ze sprzedaży uzyskasz tylko puste kliknięcia, które nie będą przekładały się na zamówienia. Nie wystarczy umieścić swoje reklamy w Google, aby były one dobrze widoczne i aby przynosiły korzyści. Efektywność gwarantuje tylko zoptymalizowana kampania, która cały czas jest monitorowana i ulepszana w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Zaletą tej formy promocji jest także to, że reklamy wyświetlane są wyłącznie użytkownikom, którzy poszukują określonych informacji. To Ty decydujesz po wpisaniu jakich haseł kluczowych internauta zobaczy Twój boks.

 

Nasza kampania linków sponsorowanych to:

 

  • Rozbudowana lista słów kluczowych stworzona w oparciu o gruntowną analizę Twojej branży
  • Doskonale dopasowane pod względem skuteczności Reklamy
  • Ciągły monitoring reklam oraz eliminowanie nieskutecznych haseł
  • Większa konwersja na cel
  • Zwrot inwestycji i realny ZYSK

 

Oferowana przez nas kampania nie ogranicza się zatem tylko do dodania reklam do systemu Google Adwords.  Zanim przystąpimy do właściwej kampanii dokonujemy gruntownej analizy, która pozwala nam na zaplanowanie efektywnych działań. Cały czas monitorujemy także dodane reklamy, tak aby uzyskać największą skuteczność. To właśnie dlatego nasza kampania generuje wartościowe wejścia na stronę, które z kolei przekładają się na zysk.