• Pozycjonowanie tylko z nami

    Pozycjonowanie Tylko z nami

Pozycjonowanie to najskuteczniejszy sposób na zwiększenie ruchu na stronie i tym samym osiągnięcie wyższego poziomu sprzedaży. Nie wystarczy bowiem samo posiadanie strony www, aby Klienci chętnie kupowali Twoje produkty czy usługi.  Zainteresowanie Twoją ofertą jest ściśle związane z widocznością w sieci. Jeśli potencjalni Klienci nie będą potrafili dotrzeć do Twojej strony to z pewnością nie złożą u Ciebie zamówienia. Pamiętaj przy tym, że człowiek jest z natury leniwy. Niewielka jest zatem szansa na to, że ktoś będzie przeszukiwał wyniki wyszukiwania np. do 100 strony, na której znajduje się Twoja oferta. Nie będąc na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania dla danego słowa kluczowego odbierasz sobie szansę na zdobycie nowych Klientów.

 

Dlaczego właśnie pozycjonowanie

 

Obecnie większość ruchu na stronie internetowej pochodzi z wyszukiwarek (w tym najpopularniejszej Google, z której korzysta niemal 95% internautów).  Dzięki usłudze skutecznego pozycjonowania Twoja strona staje się widoczna w wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych.

 

Powinieneś wiedzieć, że:

 

Ø  Niemal 100% internautów zawsze zapoznaje się z pierwszymi 3 wynikami wyszukiwania. Jeśli znajdą na tych pozycjach ofertę czy informację, której poszukiwali zaprzestają dalszego przeglądania wyników.

Ø  Tylko 20% internautów zapoznaje się z 10 pozycją w wynikach wyszukiwania – a nadal jest to pierwsza strona!

Ø  Badania wykazały, że Klienci mają większe zaufanie oraz lepszą opinię o firmach, które znajdują się na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Ø  Blisko 50% internautów nie mogąc znaleźć interesującej ich pozycji na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania zmienia słowa kluczowe, a nie rzadko także samą wyszukiwarkę.

Ø  92% internautów przyznaje się, że klika wyłącznie na linki znajdujące się na 3 pierwszych pozycjach.

 

Z powyższych danych jasno wynika, że jeśli Twoja strona znajduje się poza pierwszymi 3 pozycjami w wynikach wyszukiwania, to każdego dnia tracisz blisko 92% potencjalnych Klientów! Wraz z nim tracisz także potencjalny zysk, który jest ściśle związany z ruchem na stronie internetowej.

 

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie

 

Pozycjonowanie stron internetowych jest najskuteczniejszym narzędziem pozwalającym na osiągnięcie wyznaczonych celów biznesowych. Dzięki niemu zyskujesz większy ruch, szansę na większe zyski oraz prestiż. Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż jest to także najtańsza forma reklamy i jedyna, która gwarantuje efekty.

 

Co możemy Ci zaoferować

 

Oferujemy Ci skuteczne pozycjonowanie przy pomocy wyłącznie legalnych technik. Opieramy się wiedzy oraz doświadczeniu. Nasze działania są jednocześnie bezpieczne dla Twojej witryny i nie powodują żadnego zagrożenia. Już dziś zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą i zobacz ile tak naprawdę możesz zyskać dzięki współpracy z nami. Efekt Gwarantowany!