• Pozycjonowanie tylko z nami

    Pozycjonowanie Tylko z nami

Pakiet LUX to nasza najbardziej zaawansowana oferta na pozycjonowanie stron. Pozycjonowania w standardzie LUX skutkuje osiągnięciem stabilnych pozycji w wyszukiwarce pod jak największą liczbą dobrze dopasowanych słów kluczowych. W ramach pakietu LUX otrzymujesz wszystkie elementy jakie są niezbędne do stabilnego i skutecznego pozycjonowania Twojej strony:

- całościowe zarządzanie projektami związanymi z pozycjonowaniem (doradztwo, opracowanie indywidualnej strategii, planowanie, organizowanie, szczegółowe raportowanie)
- szczegółowa analiza fraz kluczowych
- doradztwo przy wyborze fraz
- pozycjonowanie na dużą ilość słów kluczowych
- optymalizacja strony www
- audyt linków
- śledzenie zmian w algorytmie Google i bieżące dostosowywanie działań
- przejrzysty system opłat z wydzielonym budżetem na realizację działań

Dla pakietu LUX stworzyliśmy prosty i czytelny system rozliczeń. Dzięki temu dokładnie wiesz ile pieniędzy na co przeznaczamy. Płatności odbywają się w systemie jedno-miesięcznym, zgodnie z wystwioną fakturą oraz raportem pozycji za dany okres.

Koszty podzieliliśmy na:

1. Koszt pierwszy – który stanowi opłatę za takie elementy jak: kompleksowe doradztwo w zakresie obsługi pozycjonowania, doradztwo związane z konwersją, konsultacje, opracowanie strategii, planowanie, organizowanie, kontrolowanie i raportowanie wszystkich procesów.

2. Koszt 2 – Jest to budżet na realizację wszystkich działań koniecznych do wypozycjonowania Twojej strony www – osiągnięcia stabilnych wysokich pozycji. Rozliczany jest on w postaci semi abonametu, czyli dzielenia fraz na grupy wg trudnościa.

Dzięki takiemu rozwiązaniu masz możliwośc zaistniec na wieksza ilosc fraz przy znacznie mniejszych kosztach niz w przypadku płatności za efekty.